Navigace

Obsah

Činnost úřadu obce je zajišťována prostřednictvím starosty obce Markem Illiašem. Zastupitelé zvolení ve volbách  2018:

Ladislav Obst - místostarosta
Pavla Zachařová
Veronika Vybíralová
Marek Horák
Jan Ečer
Ondřej Uličný
Marek Illiaš - starosta

Složení výborů:

Předseda finančního výboru:

Veronika Vybíralová

Členové: Pavla Zachařová, Michal Krása

 

Předseda kontrolního výboru:

Ondřej Uličný

Členové Marek Horák, Jan Ečer

 

2. - 10. 7. 2020

Plánovaná odstávka elektřiny 2. 7.

Úřední deskaZobrazit více

2. - 10. 7. 2020

Plánovaná odstávka elektřiny 7. 7.

Úřední deskaZobrazit více

18. 5. - 31. 12. 2020

Svolání zasedání obce

Úřední deskaZobrazit více

24. 3. 2020 - 31. 12. 2022

Výsledek kontroly hospodaření obce za rok 2019

Úřední deskaZobrazit více

24. 3. 2020 - 31. 12. 2022

Návrh závěrečného účtu obce za rok 2019

Úřední deskaZobrazit více